Skip to sitemap

Testimonials (Only in Slovak)

Angelika Kovácsová, Nová Vieska:

Ďakujem za všetku Vašu pomoc a rady. Som nadmieru spokojná s Vašimi službami. Ďakujem.

Alžbeta Černáková, Senica: 

Doporučujem advokátsku kanceláriu za ochotu a vybavenie. Ďakujem. 

Ildikó Sáriová, Nové Zámky:

Som sa Vami veľmi spokojná. Len odporúčať môžem Váš tím. Ďakujem veľmi pekne. 

Mária Škopcová, Hliník nad Hronom: 

So službami poskytnutými advokátskou kanceláriou JUDr. Mandelíka som bola veľmi spokojná. Kancelária ma zastupovala v právnej veci vybavenia poistných nárokov za ťažké ublíženie na zdraví spôsobené dopravnou nehodou. Profesionalita zamestnancov je na veľmi dobrej úrovni. Všetky požiadavky boli vybavené v čo najkratšom čase a k úplnej spokojnosti. Zamestnanci ku mne pristupovali naozaj veľmi milo a citlivo vzhľadom na závažnosť celej situácie. Komunikovali sme spoločne najmä v mojom domácom prostredí, čo som v danej situácii naozaj veľmi oceňovala. Počas celého obdobia riešenia danej situácie mi bola poskytovaná osobná právna pomoc a taktiež som bola pravidelne informovaná o postupoch a jednotlivých krokoch, ktoré podnikala advokátska kancelária. Aj touto cestou chcem ešte raz poďakovať za starostlivosť AK JUDr. Mandelíka, najmä Mgr.  Tomášovi Číkovi, ktorý so mnou riešil danú situáciu. Ďakujem Vám.  

Margita Trnková, Veľký Kýr:

S právnymi službami poskytnutými kanceláriou JUDr. Mandelíka som bola veľmi spokojná. So všetkým mi ochotne pomohli a urobili vždy maximum, čo bolo v ich silách, aby dosiahli úspech pre klienta. Ich služby určite odporúčam. 

Roderik Kadlieček, Bratislava:

Advokátska kancelária Dr. Mandelíka ma zastupovala v právnej veci vybavenia poistných nárokov za ťažké ublíženie na zdraví spôsobené dopravnou nehodou. Počas celej doby poskytovania služby pristupovali k plneniu svojich povinností na maximálnej odbornej a profesionálnej úrovni s primeranou dávkou empatie vzhľadom na môj zdravotný stav. Rovnako musím vyzdvihnúť ochotu vychádzať mi v ústrety aj nad rámec bežných postupov – stretnutia mimo kancelárie, mimo obvyklých úradných hodín. Počas celej doby mi bola poskytovaná tak informačná ako aj osobná právna pomoc a podpora. 

Ján Mikulášik, Nitra:

S prácou zamestnancov A.K. JUDr. Mandelíka som spokojný. Profesionálne jednanie, bezproblémová komunikácia. Ďakujem

Tomáš Cepka , Trnava:

So službami JUDR. Mandelíka som bol celý čas spokojný. Rovnako profesionálne fungovali aj ďalší pracovníci adv. kancelárie. Ich úsudok a vyvíjané kroky spätne hodnotím ako správne. Výška upl. sumy po nehode splnila moje očakávania, zodpovedala našej dohode.  

Štefan Kolar, Bratislava:

Chcem poďakovať za výbornú spoluprácu. Chcel by som pochváliť pána JUDr. Mandelíka ako aj ostatných jeho kolegov ktorý robili na mojom prípade.

Veľmy som spokojný s kvalitou práce a ako ste ma zastupovali. Informovali ste ma vždy keď boli nové informácie, presne  ste ma informovali a dali ste mi vedieť v akom stádiu je proces zastupovania. 

Komunikácia s kancelariou bola vynikajúca.

Vždy ste boli ochotný mi dať odpovede na moje otázky čo sa týka služby. 

Mária Čerbová, Levice: 

S poskytnutými právnymi službami som ja aj moje deti boli nadmieru spokojný. Ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných klientov.  

Ing. Tatiana Kapustová, Žiar nad Hronom:

Advokátsku kanceláriu JUDr. Mandelíka môžem len odporúčať. Veľmi milý, ochotný, profesionálny prístup. Patrí Vám moja veľká vďaka za celý proces aj za rady. Bez Vás by som sa k takému pozitívnemu výsledku nedopracovala. 

RNDr. Gabriela Kaliská, Bratislava:

S prácou advokátskej kancelárie som bola spokojná.  Oceňujem dobrú komunikáciu aj jasne vopred zadefinované pravidlá. A aj s prácou nad dohodnutý rámec.  

Viera Stankovičová, Ivan Stankovič, Branislav Stankovič, Banská Bystrica:

Vyjadrujeme spokojnosť s právnymi službami A. K .JUDr. Jakuba Mandelíka a poďakovanie za pozitívny výsledok v súdnom konaní.  

Eva Šebíková, Zlaté Moravce:

Rada by som sa poďakovala a vyjadrila spokojnosť s poskytnutou pomocou a právnymi službami advokátskej kancelárie vo veci zastupovania pri uplatňovaní si nárokov na náhradu škody po dopravnej nehode. Najviac oceňujem spoľahlivosť a profesionálny prístup. Zároveň som vďačná za pozitívny výsledok v konaní o náhradu škody. V prípade potreby sa na ňu v budúcnosti s dôverou obrátim. Týmto služby A.K. Jakub Mandelík, s.r.o. odporúčam a prajem veľa úspechov a spokojných klientov.  

Jozef Barta, Renáta Bartová, Nitra:

Pred dva a pol rokmi sme mali ťažkú autonehodu. Začali sme zvažovať právnu pomoc, dostali sme kontakt na advokátsku kanceláriu JUDr. Jakuba Mandelíka. Mysľou nám výrili myšlienky, ako nám dokáže JUDr. Mandelík pomôcť  „nám dokaličeným obyčajným ľuďom“, ale stalo sa ! Okamžite pri prvom stretnutí v nás JUDr. Mandelík vzbudil dôveru. Chceli by sme Vám  JUDr. Jakub Mandelík ako aj mgr. Ivan Lomaka veľmi srdečne poďakovať, čo ste pre nás dokázali všetko vybojovať !!! Oceňujeme Váš profesionálny a individuálny prístup, odbornosť a ochotu s akou nám bola právna pomoc poskytnutá. „Patrí Vám veľké ďakujem.“ Ak budeme v budúcnosti potrebovať právnu pomoc, radi sa obrátime na vašu advokátsku kanceláriu. 

Milan Martinkovič, Bratislava: 

So službami Vašej kancelárie som bol spokojný. Komunikácia so zástupcami Vašej kancelárie bola bezproblémová, kedykoľvek som sa s nimi mohol kontaktovať, vždy boli ochotní ma informovať. Určite v prípade problémov vyžadujúcich právne služby, by som sa aj v budúcnosti s dôverou obrátil na Vašu kanceláriu a môžem doporučiť každému, kto by sa dostal do podobnej situácie.

Mária Chlebčoková, Bratislava: 

Ďakujem za spoluprácu s JUDr. Jakubom Mandelíkom. Som spokojná za právnické služby, že ma tak dobre obhájil. Odporúčam túto advokátsku kanceláriu v plnej spokojnosti. Ďakujem i JUDr. Butvinovi a cele advokátskej kancelárii. 

Lýdia Šteffeková, Bratislava:

V predmetnej veci uplatnenia nárokov na náhradu škody na zdraví ma zastupovala Advokátska kancelária JUDr. Jakub Mandelík, s.r.o. So službami právneho zastúpenia s pozitívnym výsledkom som bola veľmi spokojná. Ocenila som profesionálny prístup ako aj ľudský a ohľaduplný prístup pre mňa v náročnej životnej situácií. Na advokátsku kanceláriu JUDr. Jakub Mandelík, s.r.o. sa môžem v prípade potreby s dôverou obrátiť aj v budúcnosti.  

Jozef Horváth, Blatné:

Advokátskej kancelárií JUDr. Jakuba Mandelíka patrí veľké poďakovanie za profesionálny prístup a poskytnuté právne služby v súdnom konaní vo veci uplatnenia nárokov na náhradu škody na zdraví. Vrelo odporúčame právne služby aj iným klientom.

Marek Kujan, Veľké Leváre:

S právnym zastúpením JUDr. Jakuba Mandelíka a jeho tímu som veľmi spokojný. Sú to ľudia na správnom mieste a komunikácia s Jakubom je veľmi výborná a priateľská Ku každému prípadu pristupuje s maximálnym nasadením. Touto cestou mu ďakujem veľmi pekne za zastupovanie a v prípade potreby sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Pavel Brndiar, Tisovec

Týmto vyjadrujem spokojnosť s právnymi službami A.K. JUDr. Jakuba Mandelíka a zároveň sa chcem poďakovať za poskytnutú právnu pomoc pri uplatňovaní nároku na odškodnenie po pracovnom úraze. Ešte raz ďakujem a prajem celému kolektívu pevné zdravie a veľa úspechov v ďalšej práci. 

Veronika Frčová, Babín:

S právnymi službami Advokátskej kancelárie JUDr. Jakub Mandelík, s.r.o. som bola veľmi spokojná. Spolupráca prebiehala na vysokej úrovni, o všetkom som bola včas a zrozumiteľne informovaná. Advokátsku kanceláriu JUDr. Jakub Mandelík, s.r.o. vrelo odporúčam. ĎAKUJEM.

Danuta Trembošová, Veľký Biel:

S právnymi službami som bola veľmi spokojná, za ktoré pekne ďakujem.

Terézia Slaná, Myjava:

S Vašou spoluprácou a pomocou som bola nadmieru spokojná. Keby sa mi v živote ešte niečo stalo, tak by som sa opäť obrátila na Vás, lebo Vám verím. Veľká srdečná vďaka za všetko, čo ste pre mňa urobili.

Ján Lassu, Senec:

Touto cestou sa chcem poďakovať Advokátskej kancelárii JUDr. Jakuba Mandelíka za poskytnuté právne služby, s ktorými som bol nadmieru spokojný. Celé právne riešenie prebiehalo na vysokej a profesionálnej úrovni a ak bude treba určite Vaše právne služby využijem aj v budúcnosti. Prajem Vašej kancelárii veľa spokojných klientov.    

Juraj Kovács, Bratislava:

S poskytnutými právnymi službami JUDr. Mandelíka a JUDr. Trubanovej som bol spokojný, zastupovanie prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Rovnako oceňujem ich ľudský prístup.  

Blanka Véghová, Bratislava:

S poskytnutými právnickými službami kancelárie JUDr. J. Mandelíka ako aj p. JUDr. Trubanovej som bola nadmieru spokojná. Aj v budúcnosti ak bude treba sa s dôverou obrátim na vašu právnickú kanceláriu. Ďakujem celému kolektívu.  

Alena Minarovičová, Palárikovo:

S poskytnutými právnickými službami vašej kancelárie som bola spokojná, vzhľadom na zložitosť prípadu všetko prebehlo k spokojnosti všetkých strán a v relatívne krátkom čase. Týmto sa chcem vašej spoločnosti poďakovať za spoluprácu a odbornosť s odporúčaním pre prípadných ďalších klientov.

Alžbeta Londáková, Senica:

Ďakujem Advokátskej kancelárii JUDr. Mandelíka, menovite JUDr. Mandelíkovi a JUDr. Trubanovej za poskytnutie maximálne profesionálnych právnych služieb. Zároveň oceňujem férové jednanie, individuálny prístup, morálnu podporu. Vyjadrujem spokojnosť s pozitívnym výsledkom v konaní o náhradu škody. Verím, že v prípade potreby sa môžem kedykoľvek na Advokátsku kanceláriu JUDr. Mandelíka s dôverou obrátiť. Ďakujem.

Vincent Andreutti, Brezno:

S právnymi službami zo strany Advokátskej kancelárie JUDr. Jakuba Mandelíka som spokojný a touto cestou ďakujem za férové jednanie zo strany advokátov aj samotného šéfa Advokátskej kancelárie.

Samuel Bokroš, Šenkvice: 

Vyjadrujem veľké poďakovanie celej advokátskej kancelárii za poskytnuté služby, úctivý prístup k obyčajnému človeku po ťažkom úraze, aj za konečný výsledok, ktorý táto kancelária pre mňa dosiahla.

Eduard Uličný, Bratislava: 

Chcel by som sa touto cestou poďakovať p. JUDr. Mandelíkovi ako aj p. JUDr. Trubanovej za poskytnutie vysoko profesionálnych a nadštandardných právnych služieb po všetkých stránkach. Napriek prieťahom zo strany polície a nemenovanej poisťovne bol môj prípad doriešený k mojej spokojnosti. Ak by som v budúcnosti riešil nejaký obdobný problém, určite by som sa s dôverou obrátil znova na A. K. JUDr. Mandelíka. 

Magdaléna Sulyoková, Figa:

S právnymi službami zo strany Advokátskej kancelárie JUDr. Jakuba Mandelíka som bola mimoriadne spokojná. Oceňujem najmä profesionálny a individuálny prístup, odbornosť a ochotu, s akou mi bola právna pomoc poskytnutá. Viem, že v prípade potreby sa na nich môžem kedykoľvek s dôverou obrátiť. Ďakujem.

Vlasta Ďurišová, Malacky:

Chcela by som sa za seba ale aj za babku (p. Ďurišová) veľmi pekne poďakovať za úspešné konanie (odškodné) vo veci dopravnej nehody mojej babky. Ďakujem.

Ľudmila Horváthová s rodinou:

S poskytnutými službami v oblasti ochrany osobnosti sme boli absolútne spokojní, oceňujeme výbornú komunikáciu a spoľahlivosť. Ďakujeme za profesionálny a zároveň ľudský prístup.

Michaela Szikhartová, Matúškovo:

Bola som spokojná.

Jana Briesová, Banská Bystrica: 

Veľmi pekne chcem poďakovať JUDr. Mandelíkovi a aj celému tímu za profesionálny a hlavne ľudský prístup, som nadmieru spokojná so službami, ktoré sa mi dostali. „Veľké ďakujem“ :)

Stanislav Úradník s rodinou, Lom nad Rimavicou:

Boli sme spokojní s Vašimi službami, ak budeme v budúcnosti potrebovať právnu pomoc, radi sa obrátime na Vašu právnickú kanceláriu.

Zuzana Madálová:

Rozhodnutie. To je kľúčom k úspechu. Tiež som sa pred tri a pol rokmi rozhodla okamžite: 16 ročnú dcéru zrazilo auto z bicykla, zostala ochrnutá s diagnózou kvadruplégia. Známa, ktorá mala tiež úraz, mi odporučila právnu pomoc, neváhala som, a dohodla som si s JUDr. Jakubom Mandelíkom v Bratislave stretnutie. Verím, že žiadne stretnutie nie je náhodné. Rozhodnutie padlo okamžite, Dr. Mandelík vo mne vzbudil dôveru, a dodnes som vďačná, že som sa tak rozhodla, pretože sa môžeme na neho spoľahnúť. Z finančných prostriedkov, ktoré sa  mu podarilo vymôcť od poisťovne  ako odškodné, hradím nákladnú liečbu a rehabilitácie a môžeme  s dcérou dôstojne žiť:) A pomáha nám naďalej.

Erik Izsóf:

Chceli by sme Vám srdečne poďakovať za vynikajúcu spoluprácu. Boli sme veľmi spokojní, čo sa týka profesionálnej aj ľudskej stránky s Vašim prístupom. Do budúcna Vám prajem veľa vyriešených prípadov a spokojných klientov. Ak by sme v budúcnosti potrebovali právnickú pomoc určite sa obrátime na Vašu kanceláriu.

Mgr. Oľga Halušková, Námestovo:

S poskytnutými právnymi službami, najmä s ohľadom na profesionálny prístup, komplexnosť zastúpenia, promptnosť konania a ústretovosť všetkých zainteresovaných osôb reprezentujúcich A. K. JUDr. Mandelíka v každom ohľade, som bola veľmi spokojná. Zároveň som vďačná za pozitívny výsledok v konaní o náhradu škody, a otvorená prípadnej spolupráci v budúcnosti.